Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Altana ośmiokątna Chopin

Waga: 655 kg
Dostępność:
Na zamówienie
Czas realizacji: do 14 dni
Cena netto: 3 247,15 zł / szt. 3 994,00 zł / szt.

Altana drewniana ośmiokątna. Wypełnienie boków stanowią eleganckie kratki angielskie, zakończone poręczami. W górnej części boków zastosowano wstawki trójkątne na bazie łuku gięto-klejonego, co wzmacnia konstrukcję gwarantując stabilność altany i jednocześnie nadając jej lekkości. Altany ogrodowe Jagram produkowane są z najwyższej jakości impregnowanego drewna świerkowego. Dach wykonany jest z boazerii ze świerku skandynawskiego. Pokryty ozdbnym gontem bitumicznym w kolorze ciemnej zieleni, co zapewnia całkowitą nieprzemakalność dachu i trwałość na wiele lat. Pełnię elegancji zapewnia wykończenie dachu wykonane z miedzianej blachy. Niezależnie od impregnacji altanę można malować dowolnymi farbami przeznaczonymi do drewna na zewnątrz. Do naszych altan oferujemy za dodatkowa opłatą podłogę oraz meble (ławki, stół). Czas realizacji zamówienia do 3 tygodni.

Szczegóły techniczne:

  • stół, podłoga i ławki za dodatkową opłatą


Wszystkie produkty dostępne w dziale "Architektura ogrodowa" zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Drewno po impregnacji ma początkowo kolor szaro – zielony, z czasem zmieniający się na miodowo – żółty.

Waga 655 kg


Dane techniczne: 

Typ Budynku    GAZEBO
Typ Dachu   Dach Gontowy
Rozmiar   EcoChopin
Drewno    świerk
Ilość boków   8
Średnica po podłodze   336
Szerokość   315
Okap na stronę   12
Średnica po dachu   372
Długość boku   140
Wysokość do okapu   190
Wysokość całkowita   315
Szerokość słupków   Słupek z drewna klejonego, wielokąt o przekroju 7x10 cm
Grubość podłogi   86 mm (20mm deski podłogowe +65 mm legary podłogowe)
Wykończenie dachu   Siding ze świerku skandynawskiego + gont bitumiczny (zielony)
Grubość dachu    16mm
Pokrycie dachu gontem   tak

 

UWAGA:
- Koszt transportu wyliczany jest na podstawie łącznej wagi zamówionych produktów oraz kodu pocztowego adresu dostarczenia zamówienia.
- Przy zamówieniu drewnianych elementów małej architektury wysyłkę realizujemy TYLKO PO DOKONANIU PRZEDPŁATY

Celem ustalenia kosztów transportu dla danego produktu przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (podając kod pocztowy do miejsca dostawy).