Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

728322192

Beeswax olej do drewna z woskiem pszczelim 600ml

Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Cena netto: 39,84 zł / szt. 49,00 zł / szt.
Olej z woskiem pszczelim do mebli

Bezbarwny ochrony olej do drewna, składający się z czystych olejów i wosku pszczelego, jako naturalnego orodka grzybobójczego i bakteriobójczego. Przeznaczony jest do drewnianych mebli.  Symfonia BeesWax odżywia włókno drewna, przywraca naturalny połysk i wybarwienia. Tworzy odporną na zabrudzenia powierzchnię. Chroni drewno przed działaniem zimnej i ciepłej wody,podkreola naturalny blask. Nadaje połysk.

Zużycie: spray 600 ml - 30 m2/sprayPRZYGOTOWANIE:
Powierzchnie przeznaczoną do malowania należy dokładnie wyczyocia z brudu i kurzu
i pozostawia do wyschnięcia. Dokładnie usunąa pozostałooci starych powłok z farb, lakieru bądY oleju poprzez szlifowanie lub cyklinowanie. Osuszya.

NAKŁADANIE OLEJU:
Nałożya pierwszą warstwę oleju. Nakładanie oleju przy pomocy cionienia pozwala na głęboką penetrację do wewnątrz drewna zapewniając trwały efekt. Odczekaa 30 minut.
Usunąa pozostałooa niewchłoniętego oleju i wypolerowaa podłogę szmatką do polerowania. Powierzchnię pozostawia do wyschnięcia na
2 godziny. Zaleca się powtórzenie zabiegu w celu utrwalenia efektu.

KONSERWACJA:
Powierzchnie zabezpieczone olejem czyocia delikatnie przy użyciu wilgotnej ociereczki lub gębki i detergentu. W razie potrzeby powtórzya aplikację oleju. Mocno zabrudzone i pociemniałe powierzchnie zaszlifowaa lub wycyklinowaa przed ponowną aplikacją. Regularne stosowanie oleju zabezpiecza drewnianą powierzchnię
i sprawia, że jest ona wodoodporna, trwała
i łatwa w utrzymaniu czystooci.