Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

728322192

Biokominek Lima

Dostępność:
Rewolucyjne biokominki zasilane bioetanolem to krok w przyszłość. Tworzy się w nich piękny żółty ogień, który spalając się nie pozostawia popiołu i sadzy oraz nie tworzy dymu, czy innego rodzaju nieprzyjemnych zapachów.


Nowoczesny jak również klasyczny design oraz wysoka jakość wykonania biokominków RubyFires zadowoli nawet najbardziej wymagających.


Różnica między biokominkami posiadającymi zwykłe palenisko a biokominkami RubyFires mającymi biopalenisko z wkładem ceramicznym widoczna jest szczególnie w aspekcie bezpieczeństwa i szybkości spalania bioetanolu.


Biokominek RubyFires jest idealnym dodatkiem dekoracyjnym, który nada pomieszczeniu niepowtarzalnego uroku, może być użyty w każdym pomieszczeniu w Twoim domu.


Produkty firmy RubyFires wykonane są z najlepszych materiałów dzięki czemu charakteryzują się bardzo wysoką jakością.


Biokominki RubyFires jako jedyne wyposażone są w specjalne ceramiczne biopalenisko, które zapewnia bezpieczeństwo oraz równomierne spalanie bioetanolu.


Wśród głównych zalet biokominków RubyFires wymienić można:

- brak wymogu instalowania przewodu kominowego, dzięki czemu można zainstalować biokominek w każdym pomieszczeniu
- wyposażone są w opatentowany system ceramiczny, który zwiększa bezpieczeństwo
- wykonane są z najwyższej jakości materiałów
- wykorzystują bioetanol, którego jedynymi produktami spalania są dwutlenek węgla oraz woda w proporcjach podobnych do tych zawartych w wydychanym powietrzu
- są one wydajnym i stosunkowo tanim źródłem energii cieplnej i znajdują zastosowanie jako uzupełnienie innego źródła ogrzewania
- dają możliwość prowadzenia aromaterapii poprzez umieszczenie olejku zapachowego w specjalnym naczyniu,
- wydzielają parę wodną podczas spalania, co podnosi wilgotność powietrza i działa leczniczo w przypadku wielu chorób.Biokominek Lima firmy RubyFires wykonany jest z wysokogatunkowej płyty MDF lakierowanej termoodporną farbą (na zdjęciu widoczny z zestawem Polan A).


Prosty surowy wygląd pasuje do nowoczesnych wnętrz. Jego główne atuty to prosty montaż, łatwa obsługa i moc cieplna około 3,5 kW.


Alternatywą dla tego modelu jest biokominek Umbria.


Doskonałym uzupełnieniem wizualnych walorów biokominka jest zastosowanie w nim dodatkowych akcesoriów takich jak: zestawy Polan, efekt żarzenia, zestaw kamieni, szyba ochronna.


Wszystkie nasze produkty wyposażone są w unikalne opatentowane biopalenisko RubyFires z wewnętrznym wkładem ceramicznym.


Dostępny kolor obudowy:

- biały


Zestaw zawiera:

- obudowa z wkładem,
- biopalenisko,
- listwa montażowa,
- rączki do regulacji,
- zapalniczka,
- lejek,
- instrukcja obsługi,
- gwarancja (2 lata).


Czas realizacji zamówienia: do 14 dni.