Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Donica Olib S

Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
  • rozmiar
  • kolor
  • wkład
  • kółka
  • podświetlenie roślin
  • zdobienie kryształkami
Cena netto: 1 382,11 zł / szt. 1 700,00 zł / szt.
Donice Olib cechuje ich uniwersalny charakter. Można je stosować zarówno we wnętrzach, jak i jako donice ogrodowe.


Sadzenie roślin możliwe jest bezpośrednio w donicy lub też w dodatkowym wkładzie, który się w niej umieszcza. Wkłady są dostępne dla wszystkich modeli donic Olib. Ich wielkość jest całkowicie wystarczająca w przypadku większości roślin. Stosowanie wkładów do donic ułatwia wyjmowanie rośliny i upraszcza prace pielęgnacyjne.


Donice Olib możliwe są także do nabycia w wersji wyposażonej w kółka, co dodatkowo usprawnia jej przemieszczanie. Rośliny należy wówczas posadzić we wkładzie, by ciężar donicy nie był zbyt duży. Kółka zaopatrzone są w oponki, które nie zabrudzają podłogi, a umieszczone są w specjalnej wnęce w dnie donicy, co sprawia, że są praktycznie niewidoczne.


Donice Olib są niezwykle lekkie, a przy tym bardzo wytrzymałe - dzięki temu można je stawiać także na dachach, balkonach czy tarasach.  


Donice Olib produkowane są z trwałych materiałów, które gwarantują najwyższą jakość i wykonanie. Nie można ich zbić lub ukruszyć, czym zdecydowanie przewyższają donice ceramiczne. Ich zewnętrzna warstwa jest wyjątkowo twarda - w przeciwieństwie do wyrobów innych producentów stosujących lakierowane tworzywa. Ponadto jest gładka i błyszcząca, co zmniejsza osadzanie się zanieczyszczeń na jej powierzchni.  


Dostępne obecnie wersje:

Rozmiar Donica Wkład
Waga
[kg]
Wysokość
[cm]
Średnica
[cm]
Pojemność
[l]
Głębokość
[cm]
Średnica
[cm]
Pojemność
[l]
S 15 45 100 360 35 52 65

 


Donica dostępna jest również w serii Magic Island. Pływające w wodzie donice nadadzą kąpielom innego wymiaru. Aby wiatr i fale nie przesuneły kompozycji, donice są unieruchomione przy pomocy specjalnych kotwic. Seria Magic Inland jest obecnie dostępna dla modelu Manacor we wszystkich rozmiarach oraz dla donicy Olib. Dodatkowo, zamiast kwiatów można umieścić specjalną wkładkę, aby zamienić donice Magic Island w pływający barek.

Barwy widoczne na Twoim monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dokładnie określonych w międzynarodowych wzornikach kolorów (RAL, NCS, MT).


Do czyszczenia donic używać można wszelkich dostępnych w domu produktów.


Wszystkie donice produkowane są na zamówienie.