Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Donica seria Sunshine

Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Cena netto: 211,38 zł / szt. 260,00 zł / szt.
Seria SUNSHINE

Kształty donic  stworzyliśmy w zachwycie dla niezwykłego piękna roślin. Aby je jeszcze bardziej podkreślić wprowadzamy do produkcji serię Sunshine. Zestaw lampek LED umieszczony w donicy podświetla roślinę od dołu.

Dla podkreślenia piękna roślin również w nocy stworzyła unikalny system podświetlenia ich od dołu. Energooszczędne lampki LED zamontowane są w górnej części donicy w pobliżu jej otworu. Zasilanie stanowi zestaw wymienialnych baterii alkalicznych lub odpowiednich akumulatorków umieszczonych w specjalnym pojemniku ukrytym w zagłebieniu w dnie donicy. Dostęp do nich jest możliwy po przechyleniu donicy. Aby nie było to uciążliwe, zaleca się, aby roślina była zasadzona nie bezpośrednio w donicy lecz we wkładzie. Bardzo mały pobór prądu lampek LED zapewnia wielogodzinne świecenie. Sterowanie oświetleniem przez unikalny wyłącznik magnetyczny, zupełnie niewidoczny, wodoodporny i nie pobierający w stanie czuwania jakiejkolwiek energii powoduje, że baterie starczają na znacznie dłużej. Zastosowanie niskonapięciowego zasilania zapewnia całkowite bezpieczeństwo użytkowania i uniezależnia nas od źródeł zewnętrznych. Donice można postawić w dowolnym miejscu, także w ogrodzie i wszędzie cieszyć się magią oświetlonych roślin.
Dla zastosowań komercyjnych, gdzie konieczne jest ciągłe podświetlenie roślin, przewidziano wersję zasilaną z sieci 230 V. Zasilacz ukryty jest w zagłębieniu w dnie donicy, a kabel zasilający wyposażony w wyłącznik ma długość 1,5 m. Ze względów bezpieczeństwa rozwiązanie to może być stosowane tylko we wnętrzach.

Seria Sunshine pasuje do donic:
Parga
Anakena
Canico
Garafia
Manacor
Olib
Silba
Tracino

Dopłata do ceny donicy wynosi:

     
                     
    donica               S 260zł
zasilanie  donica M 290zł
bateryjne donica L 290zł

donica XL 330zł

donica XXL 330zł
     

donica S 330zł
zasilanie  donica M 290zł
z sieci 230 V donica L 350zł

donica XL 390zł

donica XXL
390zł