Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Furtka Hamburg z łukiem

Waga: 20 kg
Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Cena netto: 145,53 zł / szt. 179,00 zł / szt.

Zastosowanie pełnego płotu w ogrodzeniu posesji zapewnia prywatność . Osłania także od kurzu niesionego z drogi. Płot dyskretnie ozdobiony łukiem wieńczącym każde z przęseł. Do montażu paneli zalecamy stosowanie słupków z kantówki struganej 9x9.


Dostępna wersja:

Furtka Hamburg z łukiem klejonym h160/180/160 x 100 cm - Cena 179.00

waga  36,5kg

Wszystkie produkty dostępne w sklepie z działu "Architektura ogrodowa" zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Drewno po impregnacji ma początkowo kolor szaro – zielony, z czasem zmieniający się na miodowo – żółty.


Koszt transportu wyliczany jest na podstawie łącznej wagi zamówionych produktów oraz kodu pocztowego adresu dostarczenia zamówienia. Celem ustalenia kosztów transportu dla danego produktu przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (podając kod pocztowy do miejsca dostawy).