Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Hamak mały

Waga: 27 kg
Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Cena netto: 528,46 zł / szt. 650,00 zł / szt.
Solidna, drewniana konstrukcja oparta na łukach gięto-klejonych z brazylijskim bawełnianym płótnem w kolorze ecru. Wykonana z drewna świerkowego, impregnowanego ciśnieniowo. Drewno można malować dowolnymi farbami przeznaczonymi do drewna użytkowanego na zewnątrz. Rozstaw uchwytów regulowany od 2,85 m do 3,60 m.


Szczegóły techniczne:

  • 2 łuki gięto-klejone 28 x 177 cm
  • 2 łuki gięto-klejone 11 x 91 cm
  • 2 nóżki 15 x 120 cm
  • płótno 290 x 120 cm
  • karabińczyki do mocowania płótna
  • dopuszczalne obciążenie: 110kg

Wszystkie produkty dostępne w sklepie z działu "Architektura ogrodowa" zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Drewno po impregnacji ma początkowo kolor szaro – zielony, z czasem zmieniający się na miodowo – żółty.

waga przewozowa 27 kg


Koszt transportu wyliczany jest na podstawie łącznej wagi zamówionych produktów oraz kodu pocztowego adresu dostarczenia zamówienia. Celem ustalenia kosztów transportu dla danego produktu przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (podając kod pocztowy do misjca dostawy).