Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

728322192

Kawa ziarnista Brazylia Cerrado Patrocinio 100% Arabica

Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Czas realizacji: 1-3 dni
  • Waga
  • Etykieta prezentowa
Cena netto: 32,40 zł / szt. 34,99 zł / szt.

"Naszym celem jest integracja, rozwój i łączenie ludzi. Chcemy pomóc w rozwoju kultury kawy." - Krajowa Federacja regionu Cerrado

KAWA ZIARNISTA BRAZYLIA PATROCINIO CERRADO

Średnio palona kawa o wyjątkowej tożsamości i wysokiej jakości. Przeznaczona jest do ekspresów kolbowych i automatycznych, można ją również zaparzyć w sposób tradycyjny lub za pomocą kawiarki. Kawuszka Brazylia Patrocinio to kawa, w której wyczujemy posmak deserowej czekolady oraz orzechów, a po dodaniu mleka otrzymamy cudowny smak czekolady mlecznej. Jest kawą delikatną, z nie wyczuwalną kwasowością, idealna na kawowe poranki. Ta wyjątkowa kawa pochodzi od dwóch hodowców z Monte Carmelo: Acacio Jose Dianin i Cesara Jordao oraz jednego producenta z Patrocinio – Helio Tutida. Wszyscy producenci są członkami Cerrado Growers Federation, a ich kawa spełnia wszystkie wymagania, aby otrzymać Certification: Designation of Origin (DO). Ponadto kawa ta ma pełną identyfikowalność. W regionie tym panują przyjemne, suche zimy oraz wilgotne i gorące lata, co w efekcie daje jej bogaty, charakterystyczny smak z delikatną goryczką w postaci deserowej czekolady oraz wyczuwalnych laskowych orzechów. Jej kwasowość jest bardzo niska i słabo wyczuwalna. Idealna dla osób, które cenią sobie głębię i intensywność smaku.

 

Opakowanie Grain Pro:

Kawy są pakowane w worki hermetyczne Grainpro. Dzięki temu opakowaniu kawa zachowuje swój aromat, pierwotny kolor, wilgotność, smak i zapach podczas transportu i magazynowania.

 

Pochodzenie kawy:

Kawa pochodzi z Patrocinio i Monte Carmelo. Region Cerrado Mineiro jest pierwszym miejscem posiadającym certyfikat “Określenia Pochodzenia” w Brazylii. Nasze kawy posiadają Gwarancję Pochodzenia i Jakości przyznawaną przez Radę Regulacji Określenia Pochodzenia w regionie Cerrado Mineiro.

 

Parametry techniczne

Marka   Kawuszka
Obróbka   Naturalna
Profil sensoryczny   Czekolada deserowa, orzech laskowy
Punktacja SCA   83
Region   Cerrado Mineiro
Rodzaj   100% arabica
Kawa   Ziarnista