Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Klasyczny domek ogrodowy

Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Cena netto: 3 564,23 zł / szt. 4 384,00 zł / szt.
Klasyczny domek ogrodowy w wielu modelach z opcją werandy do wyboru, uczyni z twojej przestrzeni ogrodowej istny raj dla dzieci i idealne miejsce wypoczynku dla dorosłych. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów można dopasować go praktycznie do każdej wielkości ogrodu. Domek wyróżnia się przede wszystkim perfekcyjnym wykonaniem oraz wysoką jakością materiału z którego jest zbudowany. Impregnowany ciśnieniowo świerk skandynawski gwarantuje trwałość na 15 lat. Konstrukcja oparta jest na ramach 44x44 i krokwiach 60x33. Podłoga oparta na legarach z deski tarasowej o grubości 27mm. Do wykończenia domku zastosowano mosiężne eleganckie okucia, szyby z hartowanego szkła 4mm, jak również elegancki ołowiane witraże. Budynek można malować dowolnymi farbami do drewna. Czas realizacji zamówienia do 3 tygodni.


Dostępne wersje:

  • Clasic Summerhouse 250 x 130 cm z gontem - Cena: 4 384.00 zł
  • Clasic Summerhouse 250 x 130 cm z werandą z gontem -  Cena: 5 767.00 zł
  • Clasic Summerhouse 250 x 190 cm z werandą z gontem - Cena: 6 522.00 zł
  • Clasic Summerhouse 250 x 250 cm z werandą z gontem - Cena: 7 154.00 zł

Wszystkie produkty dostępne w sklepie z działu "Architektura ogrodowa" zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Drewno po impregnacji ma początkowo kolor szaro – zielony, z czasem zmieniający się na miodowo – żółty.


UWAGA:
- Koszt transportu wyliczany jest na podstawie łącznej wagi zamówionych produktów oraz kodu pocztowego adresu dostarczenia zamówienia. 
- Przy zamówieniu drewnianych elementów małej architektury wysyłkę realizujemy TYLKO PO DOKONANIU PRZEDPŁATY

Celem ustalenia kosztów transportu dla danego produktu przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (podając kod pocztowy do miejsca dostawy).