Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

KOCIOŁEK WĘGIERSKI NIERDZEWNY Z POKRYWĄ 10L

Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Cena netto: 92,59 zł / szt. 100,00 zł / szt.

KOCIOŁEK WĘGIERSKI NIERDZEWNY Z POKRYWĄ 10L

Kociołek węgierski nierdzewny to idealne rozwiązanie dla osób które kochają gotować, a typowa kuchnia domowa to dla nich za mało. Charakterystyczny smak i aromat przyrządzanych potraw nad ogniskiem zachwyci każdego. W komplecie otrzymują Państwo pokrywę, która utrzyma smak i aromat wewnątrz kociołka podczas gotowania. A także zapobiegnie dostaniu się do środka zanieczyszczeń z ogniska.

 

Dane techniczne

Dane techniczne:
Pojemność kociołka: 10l
Wykonany ze stali nierdzewnej: TAK
W komplecie z pokrywą: TAK
Średnica: ok. 36cm
Wysokość: ok. 18cm
Waga produktu: ok. 2 kg

Opis produktu:
Kociołek węgierski jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy stale szukają nowych, ciekawych kulinarnych smaków. Kociołki węgierskie od kilku lat stają się dość mocną alternatywą dla tradycyjnego grilla ogrodowego, przez co coraz częściej spotkać można je w naszych przydomowych kuchniach. Gotowanie potraw nad ogniskiem pozwala wydobyć z potrawy wyjątkowy, wyrazisty smak, który zachwyci każdego. W komplecie otrzymują Państwo pokrywę, która utrzyma smak i aromat wewnątrz kociołka podczas gotowania. A także zapobiegnie dostaniu się do środka zanieczyszczeń z ogniska. Kształt kociołka umożliwia równomierne rozprowadzanie ciepła na całej jego powierzchni, skracając tym samym czas gotowania dań. Potrawy prosto z ogrodowej kuchni to marzenie wielu z nas. Teraz możesz w łatwy sposób spełnić swoje marzenie. Kociołek węgierski to wspaniałe rozwiązanie na biwaku czy jako element udanej imprezy w ogrodzie.

W naszym sklepie znajdą Państwo również praktyczne paleniska ogrodowe oraz grille ogniskowe na trójnogu, które idealnie pasują do naszego kociołka węgierskiego.