Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

KOCIOŁEK WĘGIERSKI ŻELIWNY 16L

Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Cena netto: 180,56 zł / szt. 195,00 zł / szt.

KOCIOŁEK WĘGIERSKI ŻELIWNY 16L

Kociołek węgierski wykonany z żeliwa umożliwia przyrządzanie różnorodnych dań powalających swym oryginalnym smakiem i zapachem. 

 

Dane techniczne

Pojemność kociołka: 16L
Materiał z jakiego wykonano kociołek: żeliwo szare
Waga produktu: ok. 10 kg

Opis produktu:
Żeliwny kociołek węgierski o pojemności 16L pozwoli gotować dla około 8-12 osób. Wykonany został z żeliwa szarego najwyższej jakości. Solidne grube ściany i dno naczynia mają właściwości równomiernego nagrzewania się i doskonałego utrzymywania ciepła. Żeliwo szare jest cenione w produkcji garnków i znane z charakterystycznej właściwości wydobywania z potraw charakterystyczny smak i zapach. Konserwowane w bardzo prosty, tradycyjny sposób kociołki żeliwne mogą służyć przez długie lata. Solidny, żeliwny kociołek zawieszony nad paleniskiem sprawi, że w ogrodzie zapanuje swojska, przyjazna atmosfera sprzyjająca spotkaniom, ucztom i biesiadom, a aromatyczne, pyszne potrawy uświetnią każde organizowane pod chmurką przyjęcie.


W naszym sklepie znajdą Państwo również praktyczne trójnogi do zawieszenia kociołka oraz paleniska ogrodowe które idealnie pasują do naszego kociołka węgierskiego.