Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie

Komplet mebli Roma

Waga: 182 kg
Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Cena netto: 1 821,14 zł / szt. 2 240,00 zł / szt.
Meble Roma to idealny produkt zarówno na tarasy jak i do ogrodów. Konstrukcja krzeseł oparta jest na łukach gieto-klejonych, co daje gwarancje najwyższej możliwej wytrzymałości. Płótno na siedzisku i oparciu jest wykonane z naturalnej bawełny o bardzo dużej gramaturze, dzięki czemu jest bardzo wytrzymałe. Konstrukcja krzesła pozwala na demontaż płótna do prania, a sam stelaż można łatwo złożyć i schować przed zimą. Dzięki temu, że drewno jest impregnowane, meble mogą przebywać cały sezon na zewnątrz.


Dostępne wersje:
  • Krzesło składane z oparciem Roma h68 x 50 x 70 cm Cena 376.00 zł
  • Stół owalny Roma h72 x 134 x 118 cm Cena 843.00 zł
  • Komplet owalny Roma h72 x 130 x 100 cm Cena 2 240.00 zł

Wszystkie produkty dostępne w sklepie z działu "Architektura ogrodowa" zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Drewno po impregnacji ma początkowo kolor szaro – zielony, z czasem zmieniający się na miodowo – żółty.


Koszt transportu wyliczany jest na podstawie łącznej wagi zamówionych produktów oraz kodu pocztowego adresu dostarczenia zamówienia. Celem ustalenia kosztów transportu dla danego produktu przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (podając kod pocztowy do misjca dostawy).