Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie

Komplet mebli stół ośmiokątny

Waga: 126 kg
Dostępność:
Jeżeli zastanawiasz się jak zaaranżować miejsce wypoczynku to jesteś we właściwym miejscu. Komplet mebli z ośmiokątnym stołem łączy w sobie odrobinę tradycji z nowoczesnością. Obszerny stół będzie idealnym meblem zarówno na południowy lunch jak i wieczorną kolację.


Dostępne wersje:
  • Stół ośmiokątny NT h72 x ø 138 cm - Cena: 564.00 zł
  • Komplet mebli NT ośmiokątny - Cena: 1 446.50 zł


Waga 126 kg


Wszystkie produkty dostępne w sklepie z działu "Architektura ogrodowa" zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Drewno po impregnacji ma początkowo kolor szaro – zielony, z czasem zmieniający się na miodowo – żółty.


Koszt transportu wyliczany jest na podstawie łącznej wagi zamówionych produktów oraz kodu pocztowego adresu dostarczenia zamówienia. Celem ustalenia kosztów transportu dla danego produktu przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (podając kod pocztowy do misjca dostawy).