Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Kratka angielska z łukiem róża

Waga: 13 kg
Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Cena netto: 89,27 zł / szt. 109,80 zł / szt.
Klasyczna kratka angielska, zbudowana na solidnej ramie 30 x 35 cm z listwą 8 x 2. Kratka jest na tyle stabilna, że można używać jej do budowy płotów. Łuk gięto - klejony warstwowo gwarantuje stabilność wymiaru. Kratka nie odkształca się przez wiele lat. Do łączenia elementów przy budowie płotów polecamy słupki z kantówki struganej 7 x 7 cm. Aby dodać ogrodzeniu elegancji warto zastosować kuliste ozdoby na zakończeniu kantówek.


Szczegóły techniczne:

  • rama 3 x 3,5 cm
  • listwa 0,8 x 2 cm
  • prześwit oczka 6 x 6 cm

Wszystkie produkty dostępne w sklepie z działu "Architektura ogrodowa" zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Drewno po impregnacji ma początkowo kolor szaro – zielony, z czasem zmieniający się na miodowo – żółty.

Waga 13,1 kg


Koszt transportu wyliczany jest na podstawie łącznej wagi zamówionych produktów oraz kodu pocztowego adresu dostarczenia zamówienia. Celem ustalenia kosztów transportu dla danego produktu przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (podając kod pocztowy do misjca dostawy).