Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Kratka Clementine z łukiem wklęsłym nadstawka

Waga: 8 kg
Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Cena netto: 75,28 zł / szt. 92,60 zł / szt.
Gęsto tkana kratka Clementine, model zaprojektowany do zastosowań w ozdabianiu płotów. Kratka jest na tyle stabilna, że można używać jej do podwyższenia płotów. Łuk gięto - klejony warstwowo gwarantuje stabilność wymiaru. Kratka nie odkształca się przez wiele lat. Nadstawka może być stosowana łącznie z elementem o łuku wypukłym. Kratki zestawione razem tworzą oryginalną falę.

Szczegóły techniczne:
  • rama 3 x 3,5 cm
  • listwa 0,8 x 2 cm
  • prześwit oczka 2 x 2 cm

Wszystkie produkty dostępne w sklepie z działu "Architektura ogrodowa" zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Drewno po impregnacji ma początkowo kolor szaro – zielony, z czasem zmieniający się na miodowo – żółty.


Koszt transportu wyliczany jest na podstawie łącznej wagi zamówionych produktów oraz kodu pocztowego adresu dostarczenia zamówienia. Celem ustalenia kosztów transportu dla danego produktu przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (podając kod pocztowy do misjca dostawy).