Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Kratka do modułu tarasowego

Dostępność:
Dzięki zastosowaniu kratki angielskiej w łatwy sposób można wykonać barierkę tarasu. Dla uzyskania odpowiedniej wytrzymałości barierki wskazane jest zastosowanie dodatkowej poręczy tak jak to jest przedstawione na zdjęciu. Słupki barierki i ozdobne zakończenia-kule są dodatkowo płatne. Kratka angielska może być również elementem dekoracyjnym czy podporą pod pnącza wkomponowaną w konstrukcję zadaszenia tarasu lub pergoli. Kratki o wymiarze 90x90cm produkowane są na zamówienie i czas oczekiwania wynosi 3tyg.


Szczegóły techniczne:

rama 3 x 3,5 cm
listwa 0,8 x 2 cm
prześwit oczka 6 x 6 cm


Dostępne wersje:

Kratka angielska 90 x 90 cm do modułu tarasowego - Cena 39.00 zł

Kratka angielska h183 x 90 cm do modułu tarasowego - Cena 59.80 zł


Wszystkie produkty dostępne w sklepie z działu "Architektura ogrodowa" zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Drewno po impregnacji ma początkowo kolor szaro – zielony, z czasem zmieniający się na miodowo – żółty.


Koszt transportu wyliczany jest na podstawie łącznej wagi zamówionych produktów oraz kodu pocztowego adresu dostarczenia zamówienia. Celem ustalenia kosztów transportu dla danego produktu przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (podając kod pocztowy do miejsca dostawy).