Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Moduł startowy do budowy zadaszeń

Dostępność:
Na zamówienie
Czas realizacji: 3 tygodnie
  • rozmiar
Cena netto: 1 300,81 zł / szt. 1 600,00 zł / szt.

Dzięki Jagram dostosowanie rozmiaru zadaszenia do indywidualnych potrzeb jest teraz bardzo proste. Budowę takiego zadaszenia rozpoczynamy od modułu startowego. To konstrukcja do której dalej będziemy dobierać poszczególne elementy - moduły do budowy zadaszeń, wypełnienie boków, wykończenia górne. Na zamówienie oferujemy moduły zadaszeniowe z łukami o rozpiętości nawet do 14 metrów.

Wszystkie produkty dostępne w sklepie z działu "Architektura ogrodowa" zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Drewno po impregnacji ma początkowo kolor szaro – zielony, z czasem zmieniający się na miodowo – żółty.


Koszt transportu wyliczany jest na podstawie łącznej wagi zamówionych produktów oraz kodu pocztowego adresu dostarczenia zamówienia. Celem ustalenia kosztów transportu dla danego produktu przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (podając kod pocztowy do misjca dostawy).