Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Pergola Asceza

Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Cena netto: 252,03 zł / szt. 310,00 zł / szt.

Nowoczesne tarasy lub ogrody projektowane są głównie z myślą o odpoczynku i relaksie po długim dniu pracy. Mało skomplikowane formy architektury takie jak Pergola Asceza sprzyjają odprężającej atmosferze nadając przestrzeni ciekawego charakteru.


Szczegóły techniczne:

  • 2 belki 4,5 x 4,5 x 180 cm
  • 4 słupki 4,5 x 4,5 x 270 cm
  • 2 kratki 38 x 160 cm
  • 5 rajterów 4,5 x 4,5 x 70 cm
  • 4 krokwie 4,5 x 4,5 x 40 cm

 

  • Drewniana pergola ogrodowa, dekoracja ogrodu


Wszystkie produkty dostępne w sklepie z działu "Architektura ogrodowa" zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Drewno po impregnacji ma początkowo kolor szaro – zielony, z czasem zmieniający się na miodowo – żółty.

Drewniana pergola ogrodowa, dekoracja ogrodu

UWAGA:
- Koszt transportu wyliczany jest na podstawie łącznej wagi zamówionych produktów oraz kodu pocztowego adresu dostarczenia zamówienia. 
- Przy zamówieniu drewnianych elementów małej architektury wysyłkę realizujemy TYLKO PO DOKONANIU PRZEDPŁATY

Celem ustalenia kosztów transportu dla danego produktu przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (podając kod pocztowy do miejsca dostawy).