Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie

Pergola łukowa z ławką

Waga: 204 kg
Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Cena netto: 711,38 zł / szt. 875,00 zł / szt.

Pergola drewniana z ławką z dachem opartym na łukach klejonych warstwowo. Mocne słupki drewniane o przekroju 7x7cm z ciecia krzyżowego stanowią bazę dla konstrukcji wszystkich naszych pergoli ogrodowych. Wygodna ławka z powodzeniem pomieści dwie osoby. Relaks w cieniu pachnących powoi to chwila zapomnienia dla każdego miłośnika ogrodu.


Szczegóły techniczne:

  • Materiał: Drewno świerkowe, impregnowane ciśnieniowo.
  • Wysokość: 208 cm
  • Szerokość: 119 cm
  • Długość: 85 cm
  • Boki i plecy pergoli kratka diagonalna o prześwicie oczka 10cm x 10cm.


Wszystkie produkty dostępne w sklepie z działu "Architektura ogrodowa" zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Drewno po impregnacji ma początkowo kolor szaro – zielony, z czasem zmieniający się na miodowo – żółty.

Waga 204 kg


UWAGA:
- Koszt transportu wyliczany jest na podstawie łącznej wagi zamówionych produktów oraz kodu pocztowego adresu dostarczenia zamówienia. 
- Przy zamówieniu drewnianych elementów małej architektury wysyłkę realizujemy TYLKO PO DOKONANIU PRZEDPŁATY

Celem ustalenia kosztów transportu dla danego produktu przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (podając kod pocztowy do miejsca dostawy).