Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Pergola Olimpia

Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Cena netto: 243,09 zł / szt. 299,00 zł / szt.

Pergola to podstawa oryginalnych rozwiązań w aranżacji ogrodu. Pergola łukowa to klasyczna propozycja, łuk oparty na ażurowych ściankach z kratki angielskiej może stanowić zwieńczenie wejścia na posesję. Porośnięta pnączami zyskuje tajemniczy i romantyczny wygląd.

Wymiary:h240 x 150 x 70 cm

 


Drewniana pergola ogrodowa, dekoracja ogrodu

Wszystkie produkty dostępne w sklepie z działu "Architektura ogrodowa" zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Drewno po impregnacji ma początkowo kolor szaro – zielony, z czasem zmieniający się na miodowo – żółty.

 

UWAGA:
- Koszt transportu wyliczany jest na podstawie łącznej wagi zamówionych produktów oraz kodu pocztowego adresu dostarczenia zamówienia. 
- Przy zamówieniu drewnianych elementów małej architektury wysyłkę realizujemy TYLKO PO DOKONANIU PRZEDPŁATY

Celem ustalenia kosztów transportu dla danego produktu przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (podając kod pocztowy do miejsca dostawy).