Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie

Pergola z dachem i ławką (Oxford)

Dostępność:
NA ZAPYTANIE
Czas realizacji: 2-3 tygodnie
Cena netto: 528,46 zł / szt. 650,00 zł / szt.

Tylko ten model pergoli posiada dach z pełnej deski boazeryjnej. Pergola posiada ławkę na której bez problemu zmieszczą się dwie osoby. Jesteśmy przekonani, że oryginalny projekt tej pergoli ogrodowej z pewnością znajdzie uznanie wśród wielu miłośników ogrodów. Pergole drewniane z dachem i ławką są doskonałymi dodatkami, w których cieniu można skryć się po ciężkim dniu pracy z ulubioną książką lub lampką wina. Relaks w zakątku pięknie urządzonego ogrodu wydaje się być marzeniem każdego, kto poszukuje odrobiny ciszy.

 Szczegóły techniczne:  • Materiał: Drewno świerkowe, impregnowane ciśnieniowo.
  • Wysokość: 220 cm
  • Szerokość całkowita: 158 cm
  • Długość: 77 cm
  • Boki i plecy pergoli kratka diagonalna o prześwicie oczka 10cm x 10cm.


Wszystkie produkty dostępne w sklepie z działu "Architektura ogrodowa" zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Drewno po impregnacji ma początkowo kolor szaro – zielony, z czasem zmieniający się na miodowo – żółty.


UWAGA:
- Koszt transportu wyliczany jest na podstawie łącznej wagi zamówionych produktów oraz kodu pocztowego adresu dostarczenia zamówienia. 
- Przy zamówieniu drewnianych elementów małej architektury wysyłkę realizujemy TYLKO PO DOKONANIU PRZEDPŁATY

Celem ustalenia kosztów transportu dla danego produktu przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (podając kod pocztowy do miejsca dostawy).