Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Deska płaska tarasowa 60x20x4,5 cm

Waga: 11.5 kg
Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Cena netto: 17,07 zł / szt. 21,00 zł / szt.

Stworzenie tarasu funkcjonalnego i zarazem eleganckiego jest teraz bardzo proste. Wystarczy w odpowiedni sposób dobrać deski tarasowe, by móc w pełni cieszyć się wygodą i uniknąć wielu problemów związanych z konserwacją.

Imitacja prawdziwego drewna pozwala na stworzenie nawet najbardziej niezwykłych kompozycji, w przypadku których wykorzystanie drewna naturalnego byłoby niemożliwe lub nieopłacalne.

Doskonale sprawdzają się w prywatnych przydomowych ogrodach, posesjach, jak i również w przykawiarnianych ogrodach.

Idealnie nadaje się do ogrodów jako element ścieżek ozdobnych, budulec schodów przydomowych czy też ciągów komunikacyjnych o małym natężeniu ruchu.


KORZYŚCI:


Betonowe imitacje drewna ogrodowego są znacznie odporniejsze na działanie czynników atmosferycznych niż drewno naturalne.

Nasze produkty są zarówno mrozoodporne, wodoodporne jak i odporne na promienie UV, dzięki czemu można długo cieszyć się ich walorami.

Deska drewnopodobna wymaga dużo mniejszego wkładu pracy przy konserwacji niż tradycyjne drewno - nigdy nie zgnije i nie urosną na niej grzyby, dzięki czemu po powrocie z pracy możemy w spokoju oddawać się relaksowi w ogrodzie zamiast marnować czas na niepotrzebne działania konserwacyjne.


ZABARWIENIE:


- jasne

Odcienie desek przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości z uwagi na indywidualne ustawienia monitora (jasność, kontrast i kolor) w Państwa komputerze.


WYMIARY:


- długość: 60cm
- szerokość: 20cm
- grubość: 4,5cm


DOSTĘPNE INNE DESKI:

- długość: 20cm
- szerokość: 20cm
- grubość: 4,5cm


WAGA:


- 11,5 kg


CZAS OCZEKIWANIA:


- W zależności od wielkości zamówienia 2-6 dni


DOPŁATA ZA IMPREGNACJĘ:

- 5% wartości zamówionego towaru