Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie

Deska tarasowa TABLA 96x24x4 cm

Waga: 16 kg
Dostępność:
Na zamówienie
Czas realizacji: 4 tygodnie
Cena netto: 26,83 zł / szt. 33,00 zł / szt.

Stworzenie tarasu funkcjonalnego i zarazem eleganckiego jest teraz bardzo proste. Wystarczy w odpowiedni sposób dobrać deski „Tabla”, by móc w pełni cieszyć się wygodą i uniknąć wielu problemów związanych z konserwacją.

Imitacja prawdziwego drewna pozwala na stworzenie nawet najbardziej niezwykłych kompozycji, w przypadku których wykorzystanie drewna naturalnego byłoby niemożliwe lub nieopłacalne.

Doskonale sprawdzają się w prywatnych przydomowych ogrodach, posesjach, jak i również w przykawiarnianych ogrodach.

Idealnie nadaje się do ogrodów jako element ścieżek ozdobnych, budulec schodów przydomowych czy też ciągów komunikacyjnych o małym natężeniu ruchu.

KORZYŚCI:

Betonowe imitacje drewna ogrodowego są znacznie odporniejsze na działanie czynników atmosferycznych niż drewno naturalne.

Nasze produkty są zarówno mrozoodporne, wodoodporne jak i odporne na promienie UV, dzięki czemu można długo cieszyć się ich walorami.

Deska drewnopodobna wymaga dużo mniejszego wkładu pracy przy konserwacji niż tradycyjne drewno - nigdy nie zgnije i nie urosną na niej grzyby, dzięki czemu po powrocie z pracy możemy w spokoju oddawać się relaksowi w ogrodzie zamiast marnować czas na niepotrzebne działania konserwacyjne.

ZABARWIENIE:

- Brąz jasny

- Brąz ciemny

Odcienie desek przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości z uwagi na indywidualne ustawienia monitora (jasność, kontrast i kolor) w Państwa komputerze.

WYMIARY:

- długość: 96cm
- szerokość: 24cm
- grubość: 4cm

tolerancja wymiarowa ±1cm


WAGA:

- 23kg

CZAS OCZEKIWANIA:

- W zależności od wielkości zamówienia do 4 tygodni.

Koszty transportu ustalane indywidualnie
 
PRODUKT IMPREGNOWANY. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DODATKOWEJ IMPREGNACJI ZA DOPŁATĄ:
- 5% wartości zamówionego towaru

INSTRUKCJA MONTAŻU DO POBRANIA TUTAJ