Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Szklarnia Victorian

Waga: 1378 kg
Dostępność:
Na zamówienie
Czas realizacji: 3 tygodnie
  • rozmiar
  • podłoga
Cena netto: 6 300,81 zł / szt. 7 750,00 zł / szt.

Szklarnia Victorian jest w pełni funkcjonalną szklarnią ogrodową. Dach, okna i drzwi oszklone są hartowanym szkłem o grubości 4mm. W okiennicach zastosowano wywietrzniki z eleganckimi mosiężnymi zamknięciami, co umożliwia kontrolę przepływu powietrza oraz temperaturę. Szczelnie zamykające się drzwi wyposażono dodatkowo w zamek z mosiężną gałką. Wszystkie elementy wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Niezwykła dokładność strugania i spasowania poszczególnych elementów pozwoliła na zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Konstrukcja szklarni wykonana jest z drewna świerkowego impregnowanego preparatem solnym z dodatkiem wosku, dającym zabezpieczenie przed butwieniem drewna na kilkanaście lat. Zastosowana unikalna konstrukcja dachu zapewnia jego całkowitą szczelność. Pozwala to na zachowanie oryginalnego wyglądu tradycyjnego angielskiego dachu przy jednoczesnym pełnym zabezpieczeniu go przed przeciekaniem. W komplecie znajduje się 5 funkcjonalnych stolików z półkami ułatwiającymi zagospodarowanie wnętrza i zapewniającymi idealne warunki dla uprawy roślin. Szklarnię można malować dowolnymi farbami przeznaczonymi do drewna na zewnątrz. Czas realizacji zamówienia do 3 tygodni.


Szczegóły techniczne:

  • komplet półek w cenie produktu


Dostępne wersje:

  • Szklarnia Victorian średnia ø 235 cm - Cena: 7 750.00 zł waga 1378,1 kg
  • Szklarnia Victorian duża ø 265 cm - Cena: 8 850.00 zł waga 1575 kg


Wszystkie produkty dostępne w sklepie z działu "Architektura ogrodowa" zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Drewno po impregnacji ma początkowo kolor szaro – zielony, z czasem zmieniający się na miodowo – żółty.


Koszt transportu wyliczany jest na podstawie łącznej wagi zamówionych produktów oraz kodu pocztowego adresu dostarczenia zamówienia. Celem ustalenia kosztów transportu dla danego produktu przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (podając kod pocztowy do misjca dostawy).