Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

728322192

Sztuczna trawa CELINE

Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
  • Szerokość
Cena netto: 48,78 zł / m2 60,00 zł / m2
Sztuczna trawa CELINE

Kolekcja wyselekcjonowanych traw syntetycznych służących do aranżacji przestrzeni w domu i w ogrodzie.

Codzienność związana z naszym wypoczynkiem nie musi być skomplikowana. Ma być dla nas przyjemnością, nie może być czasochłonna ani wymagać dodatkowego wysiłku.

Wszystkie właściwości sztucznej trawy dają możliwość bezwarunkowego zastosowania ich w celu pełnego relaksu i czerpania z wolnych chwil tego co najlepsze.

Nasz produkt jest:

- inspirowana naturą
- odporna na warunki atmosferyczne
- prosta w instalacji
- nie wymagająca podlewania, koszenia i nawożenia
- przyjazna dla dzieci i zwierząt
- miła w dotyku
- ekologiczna

 

Klasa: PREMIUM

 

Skład: PP+PE
Waga całkowita: 1 834 g/m2
Wysokość runa: 33 mm

Wysokość całkowita: 35 mm

Szerokość rolki: 2m lub 4m
Orientacyjna długość rolki: 25 mb

Orientacyjna ilość m2 na rolce:

- o szerokości 2 m: 50 m2

- o szerokości 4 m:100 m2

ZASTOSOWANIE:

Trawa na balkon

to rozwiązanie powoli staje się dziś standardem. Trzeba tylko kupić rolkę wybranej sztucznej trawy, rozwinąć ją i… to wystarczy, by nawet balkon na szarym blokowisku stał się przyjemną, zieloną przestrzenią, w której można się naprawdę zrelaksować. Nasze trawy z powodzeniem sprawdzą się również na tarasie. Pamiętaj jednak, że na taras potrzebujesz jej nieco więcej - jeżeli chcesz pokryć całą podłogę. Nie obawiaj się o warunki atmosferyczne - sztuczna trawa jest odporna na wilgoć, wysokie i niskie temperatury oraz będzie świetnie wyglądać przez długi czas!

Trawy do ogrodu

Chcesz, by trawnik przy Twoim domu był zawsze zadbany, skoszony i atrakcyjny? Szukasz zielonej ozdoby do altany ogrodowej? Sztuczna trawa to najlepsza odpowiedź na Twoje potrzeby.

Trawa na boisko

… wcale nie musi być naturalna. Odpowiednio dobrany gatunek sztucznej trawy spisze się na medal, zapewniając graczom swobodę poruszania się po boisku czy polu golfowym i prostotę utrzymania oraz pielęgnacji.

Campingi, obozowiska

Przykryj nią ubitą ziemię lub kamienie - tworząc przestrzeń do pikników, nocowania “pod chmurką” czy odpoczynku po długiej wędrówce w komfortowych warunkach.

Miejsca użyteczności publicznej

Restauracje, bary, puby, ogródki piwne… wszędzie tam możesz ułożyć sztuczną trawę: dla łatwiejszego utrzymania czystości i stworzenia przyjaznego, ciepłego klimatu, który przyciągnie gości.

Place zabaw

Sztuczna trawa zapewni bezpieczną i komfortową zabawę Twojemu maluchowi, zmniejszając ryzyko ubrudzenia się i urazów.

Biuro

Chcesz, by Twoje biuro stało się bardziej innowacyjne? Stwórz niebanalną przestrzeń do wypoczynku czy pokój socjalny. Sztuczna trawa na podłodze pozwoli Ci cieszyć się naturą w samym środku miejskiej dżungli.

Znalazłeś inspirację? Przyjrzyj się jeszcze realizacjom z wykorzystaniem naszych traw i przekonaj się, jak ciekawie możesz dzięki nim kształtować swoje środowisko życia i pracy!

 

Minimalne zamówienie to 1m2 trawy