Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Zestaw do oczka EXTREME S UV12 SET

Dostępność:
Cena netto: 569,11 zł / szt. 700,00 zł / szt.

Kiedy fauna i flora osiągną równowagę, woda w oczku wodnym stanie się zdrowa i czysta. Jednak, gdy jest to trudne do osiągnięcia, proponujemy zastosowanie zestawu filtracyjnego EXTREME S UV12 SET, który pomaga skutecznie oczyścić wodę. Zesatw ten oczyszcza wodę w sposób biologiczno-mechaniczny!

 

 

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

1. FILTR EXTREME S UV12 z WBUDOWANĄ LAMPĄ UV 9W

INFORMACJE PODSTAWOWE:

EXTREME S UV12 jest filtrem do oczka wodnego z wbudowanym eliminatorem glonów 9W (lampa UV). Odpowiedni dobór i rozmieszczenie materiałów filtracyjnych zapewniają prawidłową filtrację oczka. Wbudowany eliminator glonów jest wysoce wydajnym filtrem przeciw glonom, daje efekt krystalicznie czystej wody.
 

 

Lampa UV 9W niszczy glony unoszące się w wodzie, zwalcza bakterie i pasożyty niebezpieczne dla ryb hodowlanych i roślin, a przy tym eliminuje przyczyny powstawania większości chorób. Działa na zasadzie wystawienia komórek glonów, bakterii czy pasożytów na działanie światła ultrafioletowego o bardzo wysokim natężeniu.
 


DANE TECHNICZNE:

   
     - Zalecana wielkość oczka wodnego: do 12.000 l;
   
     - Optymalny przepływ wody przez filtr: 2000 l/h;
   
     - Eliminator glonów (lampa UV): 9W;
   
     - Zasilanie: pompa fontanny ogrodowej;
   
     - Sposób mocowania: poza zbiornikiem lub w zbiorniku;
   
     - Wymiary filtra: 464x361x369mm.

W filtrze zastosowano 5-stopniowy system filtracji:

Niewątpliwą zaletą filtra jest możliwość montażu nie tylko na zewnątrz oczka, ale także w jego środku - zapewnia to specjalna konstrukcja filtra!


OTO PRZYKŁAD ZMONTOWANEGO ZESTAWU

DO PRACY ZANURZENIOWEJ

2. POMPA OGRODOWA PO 001

BEZAWARYJNA I NIEZWYKLE WYDAJNA pompa fontanny ogrodowej PO 001 jest sercem elementów wodnych w ogrodzie. Fontanny, kaskady, wodospady i strumienie wodne wprowadzają ruch i życie nie tylko w oczku wodnym, ale także w ogrodzie. Naśladując naturę przesycają powietrze wilgocią, są przyciągającym wzrok elementem otoczenia, a także wprowadzają ożywcze tchnienie do harmonijnej zieleni. Dzięki różnym typom pomp i dysz (końcówek) formujących strumień wypływającej wody uzyskasz pożądany i zamierzony efekt.

INFORMACJE PODSTAWOWE:

   
     - Wysokość podnoszenia słupa wody: 0 - 300 cm;
   
     - Wydajność: 2200l/h;
   
     - Moc: TYLKO 45W;
   
     - Zasilanie: 230 V~, 50 Hz;
   
     - Przewód zasilający: dł. 10M
   
     - WYMIARY: 182x96x101mm.
   
     - OŚ WIRNIKA: CERAMICZNA
   
     - Gwarancja: 36 miesięcy;

BUDOWA POMPY:
1) Podstawa; 2) Korpus silnika; 3) Wirnik; 4) Pokrywa wirnika; 5) Przedłużka; 6) Trójnik Regulacyjny; 7) Dysza; 8) Redukcja zewnętrzna; 9) Przedłużka; 10) Wkład filtrujący; 11) Obudowa filtra;

WARTO ZAZNACZYĆ, IŻ POMPA TA JEST NAPRAWDĘ ŻYWOTNA - OD NASZYCH KLIENTÓW MAMY INFORMACJĘ, ŻE POMPA TA PRACUJE BEZAWARYJNIE PRZEZ WIELE ŁADNYCH LAT!

 

DODATKOWO DO KAŻDEJ POMPY DODAWANY JEST ZESTAW KSZTAŁTEK I DYSZ FONTANNOWYCH + TRÓJNIK Z REGULACJĄ, DZIĘKI CZEMU MOŻEMY NIE TYLKO TRANSPORTOWAĆ WODĘ DO FILTRA, ALE TAKŻE, MOŻEMY CIESZYĆ SWOJE OKO PIĘKNĄ FONTANNĄ

3. WĄŻ KARBOWANY (4M, 25MM)

Wąż ogrodowy (4 metry, 25mm, karbowany) ma wiele zastosować. Można wykorzystać go np.: do połączenia pompy ogrodowej z filtrem do oczka wodnego.  Prezentowany tutaj wąż ogrodowy jest bardzo wytrzymały i odporny, nie załamuje się, jest elastyczny –  to ważne, zwłaszcza w przypadku, gdy połączenia nie występują w linii prostej.