O firmie

Nasza firma istnieje od 1992 roku pod nazwą RIANA, lecz ze względu na wielobranżowość - działalność ogrodnicza została wyłączona jako odrębny podmiot - Future Gardens.

Pasja- konsekwencja- uczciwość -to priorytety, które sobie stawiamy. Pasją do roślin zarażamy wszystkich wokół. Konsekwentnie realizujemy nasze zielone pomysły. Klientów traktujemy uczciwie i z wysokim zaangażowaniem. Staramy się doradzać Wam w realizacji niepowtarzalnych, zielonych pomysłów na wymarzone ogrody przyszłości.

Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo rarytasy botaniczne, które wprowadzą wyjątkowy nastrój w Waszych ogrodach, a miłośników roślin wzbogacą o nowe okazy do kolekcji.

Zapraszamy również na zakupy do naszej szkółki po unikatowe odmiany roślin.

Jesteśmy pod nadzorem Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Katowicach pod numerem rejestracyjnym 24/74/5555.

Adres szkółki: Future Gardens Burdziałowska Sp. jawna

Ul. Wiejska 5d, Nowa Wieś Tworoska

42- 690 Tworóg, woj. śląskie

Regon: 243159420

Adres siedziby firmy: FUTURE GARDENS Burdziałowska Spółka Jawna

ul. Krupanka 83, 41-100 Siemianowice Śląskie

NIP: 643-176-31-02

KRS: 0000447265


Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania w branży ogrodniczej i okołoogrodniczej.

Zapraszamy serdecznie.

Życzymy przyjemnej pracy i wypoczynku w ogrodzie.

 

 

Wszystkie nasze teksty i fotografie obejmuje całkowity zakaz kopiowania i rozpowszechniania bez zgody Futuregardens.pl. Wszelkie prawa do zdjęć i opisów są naszą własnością - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawa o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170