Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

32 20 10 563

Donica Garafia

Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
 • rozmiar
 • kolor
 • wkład
 • kółka
 • podświetlenie roślin
 • zdobienie kryształkami
Cena netto: 2 065,04 zł / szt. 2 540,00 zł / szt.
Donice Garafia cechuje ich uniwersalny charakter. Można je stosować zarówno we wnętrzach, jak i jako donice ogrodowe.


Sadzenie roślin możliwe jest bezpośrednio w donicy lub też w dodatkowym wkładzie, który się w niej umieszcza. Wkłady są dostępne dla wszystkich modeli donic Garafia. Ich wielkość jest całkowicie wystarczająca w przypadku większości roślin. Stosowanie wkładów do donic ułatwia wyjmowanie rośliny i upraszcza prace pielęgnacyjne.


Donice Garafia możliwe są także do nabycia w wersji wyposażonej w kółka, co dodatkowo usprawnia jej przemieszczanie. Rośliny należy wówczas posadzić we wkładzie, by ciężar donicy nie był zbyt duży. Kółka zaopatrzone są w oponki, które nie zabrudzają podłogi, a umieszczone są w specjalnej wnęce w dnie donicy, co sprawia, że są praktycznie niewidoczne.


Donice Garafia są niezwykle lekkie, a przy tym bardzo wytrzymałe - dzięki temu można je stawiać także na dachach, balkonach czy tarasach.  


Donice Garafia produkowane są z trwałych materiałów, które gwarantują najwyższą jakość i wykonanie. Nie można ich zbić lub ukruszyć, czym zdecydowanie przewyższają donice ceramiczne. Ich zewnętrzna warstwa jest wyjątkowo twarda - w przeciwieństwie do wyrobów innych producentów stosujących lakierowane tworzywa. Ponadto jest gładka i błyszcząca, co zmniejsza osadzanie się zanieczyszczeń na jej powierzchni.  


Dostępne obecnie wersje :

 • Rozmiar Donica Wkład
  Wysokość
  [cm]
  Średnica
  [cm]
  Pojemność
  [l]
  Głębokość
  [cm]
  Średnica
  [cm]
  Pojemność
  [l]
  S 45 38 30 18 22 5
  M 60 50 75 23 28 12
  L 75 60 150 26,5 34 20
  XL 100 80 355 28 46 40
  XXL 125 100 690 35 52 65


Barwy widoczne na Twoim monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dokładnie określonych w międzynarodowych wzornikach kolorów (RAL, NCS, MT).


Do czyszczenia donic Garafia używać można wszelkich dostępnych w domu produktów.


Koszt wysyłki: 40 zł brutto


Wszystkie donice produkowane są na zamówienie, czas realizacji wynosi zwykle 2 – 3 tygodnie.