Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie

Ekskluzywny ogród - zestaw 3 hortensji - MEGA PROMOCJA!

Dostępność:
Mega promocja - zestaw trzech hortensji w magicznej cenie!
To świetna propozycja do nowoczesnego, eleganckiego ogrodu. Wszystkie hortensje z zestawu będą białe, nie wybarwią się.

Hortensja bukietowa POLAR BEAR®
Hydrangea paniculata
Całkowita nowość na rynku - skrzyżowanie cennych odmian hortensji wiechowatych: Limelight i Grandiflory. Najbardziej uderzającą cechą tej niezwykłej, nowej odmiany są gęste, stożkowate kwiatostany wykwitające na dużej ilości sztywnych, mocnych pędów dochodzące nawet do 40 cm długości!Kwiaty na początku kwitnienia są zielonkawe, długo pozostają biało-kremowe, a pod koniec lata z delikatnym muśnięciem różu. Bardzo duże kwiatostany rozłożone są regularnie na całym krzewie, sprawiając wrażenie gigantycznego, ogrodowego bukietu ! 
Kwitnie obficie od lipca do jesieni na pędach tegorocznych, więc obfite kwitnienie jest zapewnione w każdym roku !
Krzew ma pokrój wyprostowany, dorasta do wysokości około 2 m i średnicy 1,2 m. Liście soczyście zielone, jesienią żółkną i opadają.


Nowość dla kolekcjonerów
Hortensja bukietowa 'Silver Dollar'®
Hydrangea paniculataNajbardziej uderzającą cechą tej niezwykłej, nowej odmiany są gęste, stożkowate kwiatostany wykwitające na bardzo dużej ilości sztywnych, mocnych pędów, które nie pokładają się pod ich ciężarem.
Kwiaty na początku kwitnienia są zielonkawe, następnie pozostają biało-kremowe, a pod koniec lata znowu zielenieją; nie wybarwiają się na różowo. Bardzo duże kwiatostany rozłożone są regularnie na całym krzewie, sprawiając wrażenie ogrodowego bukietu.
Kwitnie obficie od lipca do jesieni na pędach tegorocznych, więc obfite kwitnienie jest zapewnione w każdym roku !
Krzew ma pokrój wyprostowany, dorasta do wysokości około 2 m i średnicy 1,5 m.


Śnieżne kwiaty - giganty!
 Hortensja bukietowa Magical Moonlight®
 synonim 'Kolmagimo'
 
Hydrangea paniculata Magical Moonlight®
 
 
Najbardziej uderzającą cechą tej niezwykłej, nowej odmiany są gigantyczne, gęste, stożkowate kwiatostany dochodzące do 40 cm długości!
 
Kwiaty na początku kwitnienia są zielonkawe, następnie pozostają biało-kremowe, a pod koniec lata znowu zielenieją; nie wybarwiają się na różowo.
 
Utrzymują się na sztywnych, mocnych pędach, które nie pokładają się pod ich ciężarem. Bardzo duże kwiatostany rozłożone są regularnie na całym krzewie, sprawiając wrażenie gigantycznego bukietu.
 
Kwitnie obficie od czerwca do jesieni na pędach tegorocznych, więc obfite kwitnienie jest zapewnione w każdym roku!
Dorasta do wysokości około 2 m i średnicy 1,2 m.


 W naszej ofercie zestaw trzech odmian tych cudnych hortensji ukorzenionych w 2-3 -litrowych  pojemnikach. Wiosną odpowiednio zostały przycięte, gotowe do posadzenia.
Poniżej przykładowy zestaw w lipcu.