Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

728322192

Grill betonowy FENIKS (K14)

Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Czas realizacji: do 14 dni roboczych (średnio 1-3 dni)
Cena netto: 2 398,37 zł / szt. 2 950,00 zł / szt.

GRILL BETONOWY FENIKS K14

Produkowane przez nas grille wykonane są z betonu o wysokiej klasie wytrzymałości C35/45. Mieszanka została stworzona pod kątem spełnienia wszystkich wymagań trwałościowych zawiązanych z późniejszym użytkowaniem takich jak: wytrzymałość, mrozoodporność, nasiąkliwość betonu. Dodatkowo wszystkie elementy betonowe zostały wzmocnione żebrowaną stalą. 

ZESTAW ZAWIERA:

  • starannie wykonany grill pomalowany na kolor brązowy cieniowany żółtym i białym
  • palenisko z blachy pokryte farbą żaroodporną
  • ruszt ze stali nierdzewnej

Grill zabezpieczony dwuwarstwowym malowaniem – podkład, a następnie gęsta farba, co pozwala zachować oryginalny kolor. Na życzenie klienta pomalujemy grill na inny wybrany kolor pasujący do ogrodu.

Montaż grilla jest bardzo łatwy i szybki z zastosowaniem silikonu wysokotemperaturowego. Grill bardzo dobrze prezentuję się zarówno jako wolnostojący ale jest tez możliwość przedłużenia komina w celu podłączenia do altanki.

RUSZT- DOSKONAŁA JAKOŚĆ

W przeciwieństwie do typowych rusztów grillowych, w których zwykłe stalowe pręty powlekane są niewielką warstwą chromoniklu, nasz produkt został wykonany z pełnych prętów stali nierdzewnej. Dzięki temu ruszt jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, nie rdzewieje, nie zmienia kształtu pod wpływem ciężaru potraw, a także jest łatwy w utrzymaniu czystości. Wysokość rusztu można regulować na kilku poziomach. Istnieje możliwość zakupu dodatkowego rusztu.

Dane techniczne

waga: 650 kg

wysokość grilla: 205 cm

szerokość grilla: 162 cm

głębokość grilla: 70 cm

wymiary rusztu: 65 cm x 43 cm

rozmiar podstawy: 155 cm x 68 cm