Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

728322192

Grill betonowy FORKOS (K11)

Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Czas realizacji: do 14 dni roboczych (średnio 1-3 dni)
Cena netto: 2 073,17 zł / szt. 2 550,00 zł / szt.

GRILL BETONOWY FORKOS K11

Produkowane przez nas grille wykonane są z betonu o wysokiej klasie wytrzymałości C35/45. Mieszanka została stworzona pod kątem spełnienia wszystkich wymagań trwałościowych zawiązanych z późniejszym użytkowaniem takich jak: wytrzymałość, mrozoodporność, nasiąkliwość betonu. Dodatkowo wszystkie elementy betonowe zostały wzmocnione żebrowaną stalą.  

ZESTAW ZAWIERA:
starannie wykonany grill pomalowany na kolor brązowy cieniowany żółtym i białym
palenisko z blachy pokryte farbą żaroodporną
ruszt ze stali nierdzewnej

Grill zabezpieczony dwuwarstwowym malowaniem – podkład, a następnie gęsta farba, co pozwala zachować oryginalny kolor. Na życzenie klienta pomalujemy grill na inny wybrany kolor pasujący do ogrodu.

Montaż grilla jest bardzo łatwy i szybki z zastosowaniem silikonu wysokotemperaturowego. Grill bardzo dobrze prezentuję się zarówno jako wolnostojący ale jest tez możliwość przedłużenia komina w celu podłączenia do altanki.

RUSZT- DOSKONAŁA JAKOŚĆ

W przeciwieństwie do typowych rusztów grillowych, w których zwykłe stalowe pręty powlekane są niewielką warstwą chromoniklu, nasz produkt został wykonany z pełnych prętów stali nierdzewnej. Dzięki temu ruszt jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, nie rdzewieje, nie zmienia kształtu pod wpływem ciężaru potraw, a także jest łatwy w utrzymaniu czystości. Wysokość rusztu można regulować na kilku poziomach. Istnieje możliwość zakupu dodatkowego rusztu.

Dane techniczne

  • waga:500 kg
  • wysokość grilla: 206 cm
  • szerokość grilla: 132 cm
  • głębokość grilla: 67 cm
  • wymiary rusztu: 61 cm x 40 cm
  • rozmiar podstawy: 88 cm x 66 cm