Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie


Złóż zamówienie telefonicznie:

728322192

Grillo-wędzarnia betonowa ZEUS

Waga: 850 kg
Dostępność:
JEST DOSTĘPNA
Czas realizacji: do 10 dni roboczych (średnio 1-3 dni)
Cena netto: 4 000,00 zł / szt. 4 920,00 zł / szt.

GRILLO-WĘDZARNIA ZEUS

DOSKONAŁA IMITACJA DREWNA

Grillo-Wędzarnia Zeus charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Doskonała imitacja drewna nie tylko cieszy oko detalami „starej deski” ale również idealnie komponuje się w ogrodzie lub tarasie. Dzięki niej samodzielnie przygotujesz wyroby bez dodatku konserwantów zaskakując przy tym domowników oraz swoich gości naturalnym smakiem, barwą oraz zapachem.

Produkowane przez nas wędzarnie wykonane są z betonu o wysokiej klasie wytrzymałości C35/45. Mieszanka została stworzona pod kątem spełnienia wszystkich wymagań trwałościowych związanych z późniejszym użytkowaniem takich jak: wytrzymałość, mrozoodporność, nasiąkliwość betonu. Pozytywne wyniki badań stale prowadzonych przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają jakość naszych wyrobów.

ZESTAW ZAWIERA:
-starannie wykonaną i pomalowaną grillo-wędzarnie Zeus
-palenisko dolne z możliwością regulacji dopływu powietrza
-precyzyjny deflektor do równomiernego rozprowadzania dymu
-termometr
-trzy drążki do zawieszania wędlin
-pojemnik na skropliny
-szyber górny
-zestaw do grillowania: ruszt ze stali nierdzewnej, palenisko wykonane z blachy pokryte farbą żaroodporną

Jako jedyni w Polsce produkujemy wędzarnie betonowe, których montaż jest zdecydowanie mniej czasochłonny i kosztowny niż murowanie tradycyjnej wędzarni.

Ruszt - doskonała jakość

W przeciwieństwie do typowych rusztów grillowych, w których zwykłe stalowe pręty powlekane są niewielką warstwą chromoniklu, nasz produkt został wykonany z pełnych prętów stali nierdzewnej. Dzięki temu ruszt jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, nie rdzewieje, nie zmienia kształtu pod wpływem ciężaru potraw, a także jest łatwy w utrzymaniu czystości. Wysokość rusztu można regulować na kilku poziomach. Istnieje możliwość zakupu dodatkowego rusztu.

Wędzarnia zabezpieczona dwuwarstwowym malowaniem – podkład, a następnie gęsta farba, co pozwala zachować oryginalny kolor. Wędzarnia malowana jak na zdjęciu. Za dopłatą na życzenie klienta pomalujemy wędzarnię na wybrany kolor.

Montaż jest bardzo łatwy i szybki z zastosowaniem silikonu wysokotemperaturowego.

Wędzarnia bardzo dobrze prezentuje się zarówno jako wolnostojąca, ale jest też możliwość przedłużenia komina w celu podłączenia do altanki.

Wymiary:

  • wysokość: 275 cm
  • szerokość: 131 cm
  • głębokość: 54 cm
  • Wymiar rusztu: 70cm x 43cm

Elementy komina:

  • wysokość: 36cm
  • szerokość: 35cm
  • głębokość: 30cm

Podstawa: 103cm x 54cm

Waga: 850kg