Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie

Resolva natural - Siła Natury - preparat na mszyce - 1 l - atomizer

Dostępność:

Resolva natural - SIŁA NATURY - na mszyce - 1 l - atomizerGotowy do użycia, bezpieczny dla ludzi i roślin, preparat przeciwko owadom kłująco-ssącym.

Do stosowania na kwiatach, warzywach, drzewach i krzewach ozdobnych oraz owocowych.

    Skutecznie ogranicza liczbę szkodników.
   
    Bezpieczny dla środowiska naturalnego.


    Szerokie spektrum działania - likwiduje jaja, larwy i osobniki dorosłe szkodników.


    Na owady działa mechanicznie.


    Nie jest klasycznym / typowym środkiem ochrony roślin.


Stosować po wystąpieniu pierwszych szkodników.


Sposób użycia

Lekko wstrząsnąć przed użyciem.


Rośliny opryskiwać wcześnie rano lub późnym wieczorem - przed lub po oblocie pszczół. Zabiegi najlepiej wykonywać w czasie niskiej wilgotności powietrza (w okresie bezdeszczowym) - preparat powinien szybko wyschnąć na roślinie. Opryskiwać dokładnie całą roślinę z odległości ~ 30 cm tak, aby była wilgotna, ale żeby nie tworzyły się ściekające krople. Dokładnie pokryć preparatem również dolną stronę liści. Unikać nanoszenia preparatu na płatki kwiatów. W razie konieczności zabieg powtórzyć po 7-14 dniach, po zauważeniu ruszających się szkodników.


Informacja o produkcie

Działa w sposób mechaniczny – tworzy cienką warstwę kleju wokół szkodników. Zawiera naturalne polisacharydy.


Ostrzeżenia


UWAGA
Przed zastosowaniem preparatu zaleca się wykonać zabieg próbny (próbny oprysk) w celu sprawdzenia, czy w ciągu 7 dni nie wystąpiły objawy uszkodzenia roślin.

Zalecane środki ostrożności


Preparatu nie stosować w wysokich temperaturach lub w czasie silnego nasłonecznienia. W czasie opryskiwania nie jeść, nie pić i nie palić oraz stosować okulary ochronne. W przypadku kontaktu preparatu z oczami przemywać oczy czystą wodą, przez co najmniej 10 minut. Gdy podrażnienie nie ustępuje skonsultować się z lekarzem – okulistą. Po zabiegu lub przypadkowym kontakcie z preparatem umyć ręce i skórę narażoną na kontakt z produktem.